D.VAREC, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
D.VAREC, UAB

D.VAREC, UAB

Blloqe betoni, Dekoratë stone, Elementet gardh, Energjia dhe burimet natyrore, Fences +43

Karveliškių k., Zujūnų sen.
LT-14167, Vilnius, Lituani
+370 52325 000
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 186231692
Kodi vat: 862316917
Ss code siguruesi: 122137
Ore pune
I-V 8:00-18:00
VI 8:00-18:00
VII 9:00-16:00

Pasižymėkite virtualią D.VAREC, UAB vizitinę kortelę ir kontaktus(adresą, pašto kodą, telefoną, el. pašto adresą, interneto svetainės adresą) bei rekvizitus pasiekite vos keliais paspaudimais.

Kategoria e aktivitetit të

Blloqe betoni, Dekoratë stone, Elementet gardh, Energjia dhe burimet natyrore, Fences, Fiksim, Frenon, Gardhe konkrete, Gjelbërim, Grounds care, Guri artificiale, Historik projektimi, Instalimi fence, Instalimi historik, Kangjella, Kuriozitetesh, Mallra stone, Mbjellja e varreve, Menaxhimit të mjedisit, Mirëmbajtja e varrezave, Mixes konkrete, Mortaja, Ndërtimi, pasurive të patundshme, Ofrimit betoni, Pajisje, Pajisje konkrete, Paver hedhjen, Peizazhit mjedisor, Përfundojë historik, Përpunimit të gurit, Përzierja betoni, Planifikimi mjedisor, Postimet gardh, Prodhim gresi, Produkte konkrete, Projektet e pyllëzimit, Shërbimet e pyllëzimit, Shërbimet e varrimit dhe pajisje, Shkallë, Shkallët e brendshme, Shkallët konkrete, Skermë, Stone ndarjen, Stone products, Stone rrënojat, Stones në natyrë, Treads, Varreve
Link të Karte biznesi

Kompani të ngjashme

VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
R. Greičiūno IĮ
AKMENIJA, UAB
V. Jodko individuali veikla
Č. Aimunto įmonė
S. Pakarklio įmonė
IMREVIS, UAB
GILENVID, UAB
JŪSŲ KIEMAS, UAB
GS COMPANY, UAB
ŽIMPRA, UAB
VIDALSTA, UAB
STIKMETA, UAB
REKLINŲ UOSIS, IĮ
Baltijos eksporto grupė, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi D.VAREC, UAB Karte biznesi